OFERTA

1 osobowa działalność gospodarcza

Co możemy dla Ciebie zrobić?

1
prowadzenie i rozliczanie podatku w oparciu o księgę przychodów i rozchodów lub ewidencję przychodów
2
rozliczanie podatku VAT i przygotowywanie pliku JPK-VAT

3
deklaracje rozliczeniowe do ZUS
4
usługi kadrowo-płacowe dla umów o pracę i umów cywilno-prawnych

Pytania&odpowiedzi


Czego mogę oczekiwać od biura rachunkowego?

Zajmiemy się wszystkimi rozliczeniami podatkowymi, do jakich jesteś zobligowany. Odpowiemy na pisma z urzędu skarbowego albo ZUS i każdą sprawę pozostawimy wyjaśnioną. Powiadomimy Cię o zmianach w przepisach dotyczących konkretnie Twojej branży. Z wyprzedzeniem powiadomimy Cię o wysokości podatków, abyś mógł zaplanować swoje płatności.

Czy biuro rachunkowe może pomóc mi zaoszczędzić?

Nasi klienci potwierdzają, że współpracując z nami w łatwy sposób zaoszczędzają swój czas i pieniądze. Po pierwsze nie tracą czasu na dowożenie nam dokumentów. W łatwy i bezpieczny sposób udostępniają je nam elektronicznie. Po drugie bezpłatnie uzyskują narzędzie do fakturowania oraz kontroli swoich płatności. Wszystkie dokumenty księgowe mają zawsze pod ręką, w każdym momencie, gdy ich potrzebują.


Czy uzyskam wsparcie doradcze, gdy będę tego potrzebował?

Wiemy, że bardzo dobra organizacja systemu rachunkowości to nie wszystko. Nasi klienci cenią naszą wiedzę i mogą z niej korzystać. Przedstawiają nam swój pomysł lub opisują problem, a my wykorzystujemy naszą wiedzę ekonomiczną, prawną i podatkową oraz nasze doświadczenie i dajemy im konstruktywne wsparcie. Z wiarygodnym partnerem prowadzeniem biznesu staje się prostsze i ogranicza ryzyko.

Co zrobić, aby zaoszczędzić czas związany z przygotowaniem dokumentów księgowych?

Gromadź dokumenty w jednym miejscu, najlepiej elektronicznie. Mamy dla Ciebie opracowany system archiwizacji dokumentów papierowych i elektronicznych. Dostarczymy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do archiwizacji dokumentów. Dzięki nim przekażesz dokumenty do księgowego bez wychodzenia z domu i znajdziesz każdą fakturę w kilka sekund.


Dlaczego korzystniej jest współpracować z biurem rachunkowym niż prowadzić księgowość samodzielnie?

To jasne, że chcesz odnieść sukces i wiesz, że wymaga to dużego wkładu pracy i czasu. Żeby odnieść sukces, musisz być skoncentrowany na celu, który chcesz osiągnąć, zauważać możliwości i radzić sobie z przeciwnościami. Znając się na swojej branży, wiesz intuicyjnie, co robić, żeby sprzedawać i pomnażać zyski. Nasi najlepsi klienci koncentrują swoje siły na zarabianiu i nie obarczają się czytaniem przepisów podatkowych, rejestracją faktur i rozliczaniem podatków. Pozostawiają to nam, bo wiedzą, że znamy się na tym świetnie. Powierz rozliczenia specjalistom i bądź pewien, że zaoszczędzisz swój czas, energię i pieniądze.

Firmę prowadź sam, księgowość zostaw nam

Prowadzenie jednoosobowej firmy to duże wyzwanie. Wymaga dużego zaangażowania i bardzo dobrej organizacji. Jednoosobowa działalność gospodarcza wiąże się z tym, że samodzielnie trzeba podejmować kluczowe decyzje biznesowe. Jest jeden szef i jeden pracownik, który za wszystko odpowiada. Nie oznacza to jednak, że nie można liczyć na wsparcie innych. Zakładanie nowej działalności stanie się łatwiejsze, kiedy zawczasu wybierze się sprawdzonych specjalistów do spraw księgowych. Jesteśmy do Państwa usług.


Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.


- Bill Gates, współzałożyciel Microsoftl