OFERTA

1 osobowa działalność gospodarcza

Co możemy dla Ciebie zrobić?

1
prowadzenie i rozliczanie podatku w oparciu o księgę przychodów i rozchodów lub ewidencję przychodów
2
rozliczanie podatku VAT i przygotowywanie pliku JPK-VAT

3
deklaracje rozliczeniowe do ZUS
4
usługi kadrowo-płacowe dla umów o pracę i umów cywilno-prawnych

Pytania&odpowiedzi


Czego mogę oczekiwać od biura rachunkowego?

Zajmiemy się wszystkimi rozliczeniami podatkowymi, do jakich jesteś zobligowany. Odpowiemy na pisma z urzędu skarbowego albo ZUS i każdą sprawę pozostawimy wyjaśnioną. Powiadomimy Cię o zmianach w przepisach dotyczących konkretnie Twojej branży. Z wyprzedzeniem powiadomimy Cię o wysokości podatków, abyś mógł zaplanować swoje płatności.

Czy biuro rachunkowe może pomóc mi zaoszczędzić?

Nasi klienci potwierdzają, że współpracując z nami w łatwy sposób zaoszczędzają swój czas i pieniądze. Po pierwsze nie tracą czasu na dowożenie nam dokumentów. W łatwy i bezpieczny sposób udostępniają je nam elektronicznie. Po drugie bezpłatnie uzyskują narzędzie do fakturowania oraz kontroli swoich płatności. Wszystkie dokumenty księgowe mają zawsze pod ręką, w każdym momencie, gdy ich potrzebują.


Czy uzyskam wsparcie doradcze, gdy będę tego potrzebował?

Wiemy, że bardzo dobra organizacja systemu rachunkowości to nie wszystko. Nasi klienci cenią naszą wiedzę i mogą z niej korzystać. Przedstawiają nam swój pomysł lub opisują problem, a my wykorzystujemy naszą wiedzę ekonomiczną, prawną i podatkową oraz nasze doświadczenie i dajemy im konstruktywne wsparcie. Z wiarygodnym partnerem prowadzeniem biznesu staje się prostsze i ogranicza ryzyko.

Co zrobić, aby zaoszczędzić czas związany z przygotowaniem dokumentów księgowych?

Gromadź dokumenty w jednym miejscu, najlepiej elektronicznie. Mamy dla Ciebie opracowany system archiwizacji dokumentów papierowych i elektronicznych. Dostarczymy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do archiwizacji dokumentów. Dzięki nim przekażesz dokumenty do księgowego bez wychodzenia z domu i znajdziesz każdą fakturę w kilka sekund.


Dlaczego korzystniej jest współpracować z biurem rachunkowym niż prowadzić księgowość samodzielnie?

To jasne, że chcesz odnieść sukces i wiesz, że wymaga to dużego wkładu pracy i czasu. Żeby odnieść sukces, musisz być skoncentrowany na celu, który chcesz osiągnąć, zauważać możliwości i radzić sobie z przeciwnościami. Znając się na swojej branży, wiesz intuicyjnie, co robić, żeby sprzedawać i pomnażać zyski. Nasi najlepsi klienci koncentrują swoje siły na zarabianiu i nie obarczają się czytaniem przepisów podatkowych, rejestracją faktur i rozliczaniem podatków. Pozostawiają to nam, bo wiedzą, że znamy się na tym świetnie. Powierz rozliczenia specjalistom i bądź pewien, że zaoszczędzisz swój czas, energię i pieniądze.


Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.


- Bill Gates, współzałożyciel Microsoftl