OFERTA

Mała spółka

Co możemy dla Ciebie zrobić?

1
prowadzenie ksiąg rachunkowych lub prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (w zależności od rodzaju spółki)
2
rozliczanie podatku dochodowego spółki i wspólników

3
rozliczanie podatku VAT i przygotowywanie pliku JPK-VAT
4
deklaracje rozliczeniowe do ZUS spółki i wspólników

5
usługi kadrowo-płacowe dla umów o pracę i umów cywilno-prawnych
6
doradztwo ekonomiczne

Pytania&odpowiedzi


Czego mogę oczekiwać od biura rachunkowego?

Dobre biuro rachunkowe pomoże Ci zorganizować księgowość w Twojej firmie tak, aby służyła Tobie i odpowiadała wymogom raportowym do instytucji zewnętrznych (banków, urzędów). Proponujemy takie rozwiązania, aby księgowość nie była tylko koniecznością, ale narzędziem kontroli wyników Twojej firmy i narzędziem zarządzania operacyjnego w przedsiębiorstwie.

Co dodatkowo zyskam współpracując z biurem rachunkowym?

Wybór biura rachunkowego jako partnera biznesowego to dobra decyzja. Myślimy jak Ty – jak przedsiębiorca i widzimy rynek oczami przedsiębiorcy. Rozumiemy Twoją perspektywę. Mamy wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości i podatków. Zarządzanie, organizacja pracy, wdrożenia programów ERP to obszary, w których możemy Cię wesprzeć, bo stykamy się z nimi w naszej pracy i nie są nam obce.


Czy i jak mogę dopasować zakres obsługi księgowej do mojej firmy? Potrzebuję specjalnego rozwiązania.

Nie powielamy schematów. System księgowy zostanie dostosowany do Twojej branży. Wykorzystamy nowoczesne narzędzia komunikacji, aby zoptymalizować proces obiegu dokumentów. Skoncentrujemy się na tym, co jest najważniejsze dla Ciebie obecnie w prowadzeniu firmy. Jeśli dopiero zaczynasz rozwijać działalność, będziesz oczekiwał na przykład wsparcia merytorycznego i technicznego w organizacji systemu fakturowania lub obiegu dokumentów magazynowych. Jeśli Twoja firma funkcjonuje już dłuższy czas, może Ci zależeć na analizie wyników i optymalizacji kosztów. Będziemy elastyczni i dostosujemy się płynnie do potrzeb Twojej firmy.Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.


- Bill Gates, współzałożyciel Microsoftl