O NAS

EMKA

EMKA powstała w 2011 roku


jako działalność gospodarcza prowadzona przez Katarzynę Malinowską, a od 2016 roku funkcjonuje jako spółka z o.o. Głównym zamysłem założycielki było rozpoczęcie współpracy z szerszym gronem średnich i małych polskich przedsiębiorstw i zaoferowanie im indywidualnego podejścia i opieki własnego księgowego.

„właściciele średnich firm potrzebują pełnego systemu księgowości, który jest dostosowany konkretnie do ich jednostki. Oczekują wsparcia dla ich zespołu w codziennych zdarzeniach np. jak zafakturować konkretną transakcję lub anulować fakturę. Potrzebują także wiedzy doświadczonego księgowego, który dobrze zna ich firmę i z którym rzeczowo można omówić planowane przedsięwzięcia, pozyskanie dotacji lub innych źródeł finansowania”

Katarzyna Malinowska

Kilka lat działalności pozwoliło nam dostosować ofertę do potrzeb wszystkich grup klientów. Obecnie współpracujemy z:


• Osobami prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze – które szczególnie doceniają łatwość kontaktu z księgowym, dynamikę w obsłudze i cena
• Małymi i nowo powstającymi firmami – dla których kluczowe jest doradztwo, wsparcie w procesach rejestracyjnych i przeniesienie większości obowiązków dokumentacyjnych na biuro
• Średnimi przedsiębiorstwami – którym podoba się integracja księgowości z ich organizacją wewnętrzną, ścisły kontakt, duża dostępność i znajomość firmy.


POZNAJ OFERTĘ
NASI KLIENCI

inspirują nas do ulepszania i unowocześniania form współpracy. Cenimy każdego klienta i cieszy nas wieloletnia i oparta na zaufaniu współpraca.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI