OFERTA

Organizacje typu start-up

Co możemy dla Ciebie zrobić?

1
prowadzenie ksiąg rachunkowych lub prowadzenie księgi przychodów i rozchodów (w zależności od rodzaju spółki)
2
rozliczanie podatku dochodowego spółki i wspólników

3
rozliczanie podatku VAT i przygotowywanie pliku JPK-VAT
4
deklaracje rozliczeniowe do ZUS spółki i wspólników

5
usługi kadrowo-płacowe dla umów o pracę i umów cywilno-prawnych
6
sprawozdawczość finansowa na potrzeby inwestorów

7
merytoryczne wsparcie w organizacji procesów biznesowych w firmie typu start-up
8
merytoryczne wsparcie w organizacji procesów biznesowych w firmie typu start-up

9
doradztwo ekonomiczne

Pytania&odpowiedzi


Czym organizacja typu start-up powinna kierować się przy wyborze biura rachunkowego?

Młoda jednostka gospodarcza, o silnym trendzie wzrostowym, młodej załodze powinna rozpocząć współpracę ze stabilnym partnerem nastawionym na współpracę i doradztwo nakierowane na specyficzne potrzeby klienta. Co więcej Twój partner powinien być elastyczny, aby dostosować wachlarz usług i przebudowywać procesy w księgowości zgodnie z dynamiką rozwoju kierowanej przez Ciebie firmy.

Czy organizacja biura rachunkowego może wpłynąć na jakość współpracy?

Zdecydowanie tak. Jako firma wykorzystująca na co dzień nowoczesne technologie, nawiąż współpracę z partnerem podobnym do Ciebie. Nasze biuro rachunkowe wykorzystuje nowoczesne technologie i oprogramowanie do obsługi procesów księgowych, obiegu dokumentów i raportowania. Traktujemy system księgowy jako narzędzie do agregacji danych finansowych, które w łatwy i użyteczny dla Twojej firmy sposób można przetworzyć w raporty, wyniki finansowe na rzecz inwestorów i instytucji zewnętrznych oraz instytucji publicznych. Wiemy, że nie możesz długo czekać na dane finansowe, bo branża w której działasz rozwija się dynamicznie, a Ty potrzebujesz informacji wspierających Twoje decyzje.


Kto będzie odpowiadał za księgi rachunkowe firmy?

Odpowiedzialność spoczywa zawsze na kierowniku jednostki. Wiemy, że Twoim celem jest rozwój produktu, nad którym pracuje start-up oraz rozwój rynku sprzedaży. Na tym nie zna się nikt lepiej od Ciebie. Musisz spełnić także wymogi umowy z inwestorem. To duże obciążenie. Dlatego wybierz biuro rachunkowe, które odpowiedzialnie pokieruje działem finansowym Twojej firmy. Przejmiemy ryzyka związane z poprawnością rozliczeń. Wdrożymy system księgowy w Twojej firmie i dostosujemy narzędzia informatyczne wspierające procesy księgowe występujące konkretnie w kierowanej przez Ciebie firmie. Przeszkolimy zespół i będziemy nadzorować przepływ dokumentów pomiędzy działami i osobami.


Oferta dla nowych firm

Początek działalności gospodarczej nigdy nie jest łatwy. To dla przedsiębiorcy moment niezwykle przełomowy i ważny. Od dobrego startu często zależy dalsze powodzenie biznesu. Tymczasem nawet nowe działalności gospodarcze mają obowiązki księgowe, na które trzeba poświęcić wiele czasu. Jeżeli prowadzisz swoją działalność w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się kompleksowo Twoimi sprawami księgowymi, a zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na rozwój swojej działalności.


Biznes każdej firmy zaczyna się i kończy na dogłębnej analizie liczb. Niezależnie od tego, czym dana firma się zajmuje, jeżeli nie umie wyciągnąć wniosków z faktów dotyczących własnej działalności i podejmuje decyzje oparte na powierzchownych informacjach lub intuicji, w ostatecznym rozrachunku zapłaci za to wysoką cenę.


- Bill Gates, współzałożyciel Microsoftl